Your limit is on demand. The limit can be raised.>
Litografie, 220 x 130 mm, paspartováno, datováno 1925, signováno vpravo dole RKremlička 1925.Autor viz T 1/564, TD 107, V 3/118, TB 21/495, B 6/313, NEČVU 1/406.